• Wpisów:1664
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 18:47
  • Licznik odwiedzin:165 629 / 3818 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I tak odchodzę bez pożegnania jak by znienacka
Ktoś między nami zatrzasnął drzwi .
 

 
"Pytasz, jak będę cię kochał, więc ci powiem, że na pewno głośno. Tak, żebyś wyraźnie poczuła na ciele każdą literę - od K, poprzez O, C, H, A aż do M. Dopiero później, tuż przed snem, będę kochał cię delikatnie i półgłosem, by, jak zaśniesz, kochać cię nie do powiedzenia.”
 

 
"pełno Cię we mnie
a przy mnie tak mało"


 

 
"Spotkanie dawnej miłości zawsze wyzwala w człowieku nostalgię. Rozpościera się przed nim droga, która nie poszedł, wielki znak zapytania, perspektywa całkiem innego życia, może wszystko ułożyłoby się jakoś inaczej..."

 

 

4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą;

5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego;
 

 
" Zaufanie to odwaga, wierność to siła"
 

 
“ Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować. ”
 

 
"Zbudowałem własny eden
Znajdę w nim miejsce dla Ciebie"
 

 
Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim, a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym, jak głupio ze mną marnowałaś swój czas..
 

 
Moja mała, ja tak tęsknię za Tobą, że mi się w głowie mąci i sam snuję jakieś idiotyczne opowieści. Jeśli nie wrócę do Ciebie to chyba umrę, a Ty wiesz, że jestem specjalistą w reżyserowaniu nieszczęścia.
 

 
„Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.”
  • awatar Gość: Super blog! Zostaję tu na dłużej.☻ Zapraszam do mnie: http://dark-side-of-the-moon.blog.pl/ Zostaw jakiś ślad po sobie, może zostaniesz stałym czytelnikiem.☻
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
“Sądzę, że powinnaś dalej żyć tak, jak żyłaś, zanim się poznaliśmy. Czerpać radość ze swoich zajęć. Nie można uwiesić się na szyi drugiego człowieka i podporządkować całego swojego jestestwa jemu. Każdy jest odrębną jednostką, ma swoje nadzieje, plany, marzenia. Możemy kochać, ale nie powinniśmy zapominać, że każdy jest w stanie żyć bez drugiego. Co zrobisz, kiedy odejdę? Albo ty zdecydujesz się mnie opuścić? Gorzko zapłaczesz i powiesz: Nie mam nic, bo miałam tylko jego?"


 

 
"Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczkę, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało."
- Janusz Leon Wiśniewski

 

 
"Każdy człowiek ma w głowie coś, od czego można oszaleć."
~ Zygmunt Miłoszewski

 

 
"Inność to cecha pozytywna. Ale inność jest również trudna."
- Matthew Quick

 

 
"Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać, potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza".
 

 
- Tak bardzo go kochasz?
- Kocham - odparła bez wahania.
- O rany - westchnąłem i dopiłem piwo.
- Wspaniale musi być kogoś kochać z taką pewnością.
 

 
" (...) kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze".
 

 
''Dopiero kiedy zadzwonił telefon, pojęłam, z jakimi uczuciami na ten dźwięk czekałam. Nie podniosłam słuchawki od razu, musiałam jeszcze odczekać, aż mi serce przestanie tak okropnie bić. "Kompletna idiotka-pomyślałam niechętnie.-To na pewno nie on".
Nabrałam oddechu i podniosłam słuchawkę.
-Słucham...
-Dobry wieczór, kochanie..-powiedział niski, miękki, urzekający głos. Najpiękniejszy głos na świecie...''
 

 
'' Nie skrzywdziłbym swojej żony, kultywując znajomość czy przyjaźń z jakąś moją koleżanką, wiedząc, że żona czułaby się z tym niepewnie. Po prostu są rzeczy mniej i bardziej ważne. Skoro ożeniłem się z tą kobietą, to jest ona dla mnie najważniejsza. Tyle.''

fragment wywiadu z Mirosławem Baką; “Zwierciadło” grudzień 2013
 

 
"Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować."

Marilyn Manson
 

 
"Nie myślałam, że można tęsknić bardziej niż wczoraj. Ale przyszło dzisiaj i już wiem
  • awatar Gość: świetne - bardzo mi się podoba :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Każda dobra kobieta czasem pyskuje.
 

 
Tyle szans ile odwagi.